NOWOŚĆ

Fala Uderzeniowa

Terapia falą uderzeniową stymuluje tkanki do procesów regeneracji i przyśpiesza proces leczenia poprzez uprawnienie metabolizmu i poprawę krążenia krwi. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. 

Czytaj więcej

Nowość

Inhalacje AMSA

Wytwarza tzw. wibroaerozol, który poprawia penetrację leków do wąskich ujść zatok czy trąbki Eustachiusza ( ok. 100 razy w porównaniu do zwykłych metod). Nadaje się również do inhalacji nawilżających , wspomagających rehabilitację głosu. Leczenie przeprowadza się najczęściej w cyklach 10 dniowych lub 5 dniowych. Z zabiegu mogą skorzystać osoby posiadające zlecenie lekarskie.

Czytaj więcej

Biała Niedziela w „Inhalatorium"

 „Uzdrowisko Szczawnica” S.A.  i Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie ,Delegatura w Nowym Targu po raz szósty gościli mieszkańców Szczawnicy i przybyłych kuracjuszy  w Budynku Inhalatorium  na Białej Niedzieli , która w tym roku odbyła się po hasłem: „Spotkanie u Życiodajnych Źródeł”

Czytaj więcej

Biała Niedziela

Uzdrowisko Szczawnica S.A. wraz z Narodowym Funduszem Zdrowia serdecznie zapraszają na Białą Niedzielę w dniu 26 lipca 2015r.

Czytaj więcej

Ogłoszenie

Zarząd Spółki Uzdrowisko Szczawnica S.A. informuje o planowanym zamówieniu na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub budowlanych przy zabytku dotowany ze środków MWKZ w Krakowie.

Czytaj więcej