Dotacja celowa na wykonanie zadania

Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A. informuje, że Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków przyznał dotację celową na wykonanie zadania pn.: "Roboty remontowe dachu na budynku "Inhalatorium" przy ul. Park Górny w Szczawnicy".

Biała Niedziela w „Inhalatorium"

 „Uzdrowisko Szczawnica” S.A.  i Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie ,Delegatura w Nowym Targu po raz szósty gościli mieszkańców Szczawnicy i przybyłych kuracjuszy  w Budynku Inhalatorium  na Białej Niedzieli , która w tym roku odbyła się po hasłem: „Spotkanie u Życiodajnych Źródeł”

Czytaj więcej

V Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Tegoroczne obchody Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej rozpoczęły się 17 lipca. Uroczystości rozpoczęła Msza Świętą w szczawnickim Kościele Parafialnym.

Czytaj więcej

Biała Niedziela

Uzdrowisko Szczawnica S.A. wraz z Narodowym Funduszem Zdrowia serdecznie zapraszają na Białą Niedzielę w dniu 26 lipca 2015r.

Czytaj więcej

Ogłoszenie

Zarząd Spółki Uzdrowisko Szczawnica S.A. informuje o planowanym zamówieniu na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub budowlanych przy zabytku dotowany ze środków MWKZ w Krakowie.

Czytaj więcej

Komunikat Zarządu Spółki Uzdrowisko Szczawnica S.A.

Szanowni Państwo,

W rozwinięciu przedstawiamy stanowisko Zarządu Spółki Uzdrowisko Szczawnica S.A. do informacji jaka ukazała się w Tygodniku Podhalańskim oraz na profilu Pana Burmistrza Grzegorza Niezgody na Facebooku.

Czytaj więcej

Komunikat dotyczący kontroli rewitalizacji Parku Dolnego w Szczawnicy

   W związku z informacją, jaka ukazała się na stronie Miasta i Gminy Szczawnica oraz innych portalach internetowych, dotyczącą zakończenia kontroli rewitalizacji Parku Dolnego w Szczawnicy, Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A. informuje, że nie są mu znane żadne dokumenty potwierdzające odbiór i rozliczenie prac w Parku Dolnym przez Urząd Marszałkowski w Krakowie.

Uzdrowisko Szczawnica S.A., jako partner tej inwestycji, współfinansował ją w kwocie 2 256 200 zł. tj. w 50% wartości całej inwestycji. Zarząd Spółki informuje, że ze strony Uzdrowiska Szczawnica S.A. nie zostały podpisane żadne dokumenty odbiorowe inwestycji stwierdzające, że prace zostały wykonane prawidłowo i bez zastrzeżeń. Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A. podtrzymuje swoje uwagi na temat wad w realizacji rewitalizacji Parku Dolnego w Szczawnicy wraz z elementami małej architektury uzdrowiskowej zgłaszane w korespondencji zarówno do Miasta i Gminy Szczawnica, jak i do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.

 

Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A.

 

 

 

I Małopolskie Dni Uzdrowiskowe - relacja

W dniach 24-26 października 2014 r. odbyły się I Małopolskie Dni Uzdrowiskowe organizowane przez Uzdrowisko Szczawnica S.A i Grupę Thermaleo oraz Klinikę Pulmonologii II Katedry Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czytaj więcej

Helena i Stefan bohaterami dziecięcych ilustracji :)

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy wykonały ilustracje, na których rolę modeli odgrywają kartony wód leczniczych.

Czytaj więcej

Zakończenie procesu reprywatyzacji Uzdrowiska Szczawnica

12 sierpnia 2014 roku, wraz z podpisaniem umowy nabycia mniejszościowego pakietu akcji od Skarbu Państwa przez Spółkę Thermaleo Sp. z o.o., zakończony został proces reprywatyzacji Uzdrowiska Szczawnica.

Czytaj więcej