NOWOŚĆ

Fala Uderzeniowa

Terapia falą uderzeniową stymuluje tkanki do procesów regeneracji i przyśpiesza proces leczenia poprzez uprawnienie metabolizmu i poprawę krążenia krwi. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. 

Czytaj więcej

Nowość

Inhalacje AMSA

Wytwarza tzw. wibroaerozol, który poprawia penetrację leków do wąskich ujść zatok czy trąbki Eustachiusza ( ok. 100 razy w porównaniu do zwykłych metod). Nadaje się również do inhalacji nawilżających , wspomagających rehabilitację głosu. Leczenie przeprowadza się najczęściej w cyklach 10 dniowych lub 5 dniowych. Z zabiegu mogą skorzystać osoby posiadające zlecenie lekarskie.

Czytaj więcej

Poradnia alergologiczna już otwarta

Zapraszamy do nowo otwartej poradni alergologicznej mieszczącej się w pokoju nr 1 Przychodni Uzdrowiskowej.

Więcej...

Zakup wodę przez internet

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy, w całości poświęcony naszym wodom leczniczym. Teraz możesz rozpocząć kurację pitną w dowolnie wybranym momencie, bez wychodzenia z domu.

www.rozlewnia.uzdrowiskoszczawnica.pl

Czytaj więcej

Wody w kartonach

Od maja 2013 roku wody Stefan, Jan, Helena, Józefina i Józef dostępne są w sprzedaży w 5 litrowych opakowaniach typu Bag in Box. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną kontynuować kurację pitną w domu, jak również dla tych, którzy chcą się nią delektować w zaciszu domowym.

Czytaj więcej